1. MÜÜGITINGIMUSED
Kõik Mediatech OÜ kodulehel kuvatud hinnad sisaldavad käibemaksu.
Müük toimub pärast e-poes eneloop.ee tehtud tellimuse eest tasumist pangaülekandega (arve alusel, 100% ettemaks). Arve maksetähtaja möödumisel tellimus tühistatakse.

2. KAUBA KÄTTETOIMETAMINE, TRANSPORT, SAATEKULU
Kliendil on võimalik valida, kas ta tuleb kaubale eelnevalt kokkulepitud kohta Tallinna piires ise järele või saadetakse kaup kohale postiga. Tellimustele alates 35€ on kohaletoimetamine tasuta, transpordiviisi valib müüja. Kui klient pole oma tellitud kaupa 10 tööpäeva jooksul kätte saanud, peaks ta kindlasti pöörduma Mediatech OÜ poole.

3. PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG
Kõikidele müüdavatele toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg 2a vastavalt VÕS'le.  Kui Teil peaks tekkima probleeme või küsimusi, siis võtke ühendust e-postiaadressil info@eneloop.ee.

4. PAKEND
Soovitame toote originaalpakendi alleshoidmist juhuks, kui te peaksite toote tagastama. Tootelt ega pakendilt ei tohi mingil juhul eemaldada võimalikke seerianumbreid ega muud toote identifitseerimiseks vajalikku infot.

5. TOOTE TAGASTAMINE
VÕS § 56 lg 1 ja 3 järgi on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Peale taganemisavalduse tegemist peab tarbija kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest. Mediatech OÜ tagastab tasutud summa viivitamatult, kuid mitte hiljem, kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse saamisest ostja kontole. Tagastamise kulud kuni 10€ ulatuses jäävad tarbija kanda. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema originaalpakendis. Defektse toote puhul peab tootel alles olema seerianumber (kui see algselt seal oli).


PayPal